Fonte

Biz Kimiz

Günümüzde moda çok hızlı değişmekte, hazır giyim sektöründe bunu modellerle ve kumaşlarla çeşitlendirirken aksesuar ise farklılığı detaylarda elde ettirmektedir. Bizler amaç olarak öncelikle bu detayları mümkün olan en üst çözünürlükte ve ulaşılabilir bedellerle müşterilerimize sunmak istedik. Bu sebeple bu arayıştaki piyasayı hedef aldık. Yurtiçi ve yurtdışı bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Ürünlerimizde zamak ve prinç madenlerini en iyi hallerine sokmaya çalıştık. Bunları deri, polyester yeri geldi ahşapla dahi kompoze ettik. Bu yolda ürünlerimizi oluşturuken tüm dünyayı takip ettik. Tüm fikirleri değerlendirdik. Farklı olduğumuza inanıyoruz. Çok şey biliyoruz ama hala çok şey öğreniyoruz. İşimizi zevkle ve eğlenerek yapıyoruz. Kişiselleştirilmiş ürünleri özenerek , düşünerek ve değerlendirerek üretiyoruz.
Fonte Aksesuar, hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine tekstil, deri ve ayakkabı aksesuarlarını en kaliteli işlemlerle ve kusursuz bir satış sonrası hizmetle tedarik etmektedir.

Vizyon

Fonte'nin Türkiye'de kurduğu kaliteli ürün felsefesi ve tecrübeden edindiği vizyon ile 1998 yılında bir İtalyan firmasında işe başlayan benzersiz davranışı, kendine özgü bir davranış sergilemektedir.

Misyon

Yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle Türkiye ve Avrupa'da Türk tedarikçileri bulunan Avrupalı ​​tekstil firmalarının her zaman en iyi partneri olmak.